Breaking News

Zvyšte svou produktivitu pomocí meditace

Přednosti meditace a praxe všímavosti jsou v dnešní době charakterizované úzkostí a stavem odpojení potřeba více než kdy jindy. Kromě celkových přínosů pro duševní zdraví je možné zvýšit produktivitu pomocí meditace. Být kreativní a produktivní je nejlepší volbou pro pracovníky, kteří si chtějí udržet práci, protože konkurence na trhu výrazně roste. Zaměstnanci, kteří tvrdě pracují, aby byli efektivní a tráví ve své práci stále více času, končí vyhoření a deprese. Stresující mysl je málokdy produktivní, proto zaměstnanci začnou svou práci nesnášet. Miliónkrát jste to slyšeli od přátel a rodiny: „Udělejte si čas pro sebe.“ Ale lépe se to řekne, než udělá, stejně jako většina klišé. Stále důležitý pojem “já čas” obecně to končí tím, že se jedná o přemýšlení mezi stresujícími pracovními plány, snahou zapadnout do nejnovějšího cvičebního režimu, o kterém jste si řekli, že ho budete dělat, a snahou o udržení polofunkčního společenského života. Jako kultura jsme vystresovaní více než kdy jindy. Abychom dosáhli nejen vnitřního klidu, ale i být efektivnější a najít rovnováhu v našich životech že to nejde za cenu času, je třeba najít rovnováhu. Naštěstí přesně to můžete udělat pomocí meditace. Jak souvisí meditace a produktivita? Je to docela jednoduché: Když je vaše mysl v klidu, zvýšíte svou produktivitu.Meditace je stav mysli, kde jste nemyslet na nic. Má historickou hodnotu a je považována za bránu kosmické energie. Poskytuje jasnost v myšlenkách, které vedou k a život bez napětí a blaženosti.

Výhody meditace na pracovišti

Bylo prokázáno, že meditace kromě zvýšení spokojenosti s prací zvyšuje produktivitu a celkové štěstí. Může efektivně umožnit dosahování nejvyšších výsledků na pracovišti, jak na individuální, tak na organizační úrovni, s řadou dalekosáhlých výhod.

Lepší soustředění

Naše úroveň produktivity nesmírně trpí naší neschopností soustředit se. Jedním z nejlepších protijed na tento rozšířený problém je meditace. Meditace zvyšuje vaši schopnost soustředit se. Nejprve se naučíte, jak utišit vnitřní rozptýlení (myšlenky) pomocí meditace a místo toho se zaměřit pouze na jednu věc (jako je dech). Postupem času se to přenese do dalších oblastí vašeho života, jako je vaše práce, jak se s touto praxí budete lépe a lépe seznamovat.

READ ALSO:  5 pádných důvodů, proč se stát freelancerem

Lepší rozhodování

Vaše schopnost činit lepší rozhodnutí přímo ovlivňuje vaši schopnost být extrémně produktivní. Meditací jste vycvičeni k tomu, abyste si lépe uvědomovali své myšlenky, emoce a činy. Jakmile budete mít sílu a vědomí, abyste mohli činit vědomá rozhodnutí a pracovat se záměrem, uvědomíte si svůj potenciál a vaše produktivita se výrazně zvýší! To vám pomůže lépe upřednostňovat vaše akce, pracovat s větší motivací a být strategičtější.

Silnější sebekázeň

Pro váš mozek bude snazší být ukázněný pomocí meditace. Díky každodenní meditaci se seznámíte s umlčováním a potlačováním svého vnitřního tlachání, a proto bude pro vás snazší obejít výmluvy a omezit problematické situace To vám umožní činit volby, které jsou pravidelně kompatibilní s vašimi zásadami a prioritami. Prostřednictvím pravidelné meditace budete disciplinovanější, jinými slovy.

Nespočet výhod meditace pro produktivitu

Bylo vědecky prokázáno, že meditace poskytuje naší mysli ohromné ​​výhody. Dělá vás meditace produktivnější? Pravidelná meditační praxe zvýší sílu soustředění a přispěje ke zvýšení produktivity. Pokud budete pravidelně meditovat, budete schopni udělat více práce za stejnou dobu. Meditace zvýší vaši produktivitu souběžně s mnoha výhodami, jako jsou:

 • Skvělé nabíjecí účinky
 • Zlepšení koncentrace a paměti
 • Zvýšení denní energie, a to i půlhodinovým cvičením
 • Zvýšení prokrvení mozku
 • Zpomalení účinků stárnutí
 • Posílení plánovacích dovedností
 • Snížení úrovně stresu
 • Posílení vlastní představivosti a kreativity
 • Umožňuje praxi kdykoli a kdekoli s nulovými náklady
 • ak meditovat

  Poté, co se naučíte výhody meditace pro soustředění a produktivitu, budete chtít začít meditovat. Ale jak to uděláš? Nepanikařte! Základní koncept meditace je velmi jednoduchý; prostě musíte soustředit se na svůj dech.Nejprve si sedněte nebo lehněte přímo na povrch letadla a soustředit se na nádech a výdech. Pokud je to poprvé a nejste schopni se soustředit na svůj dech, nebojte se. Jen to trochu zkuste. Není to tak snadné zavřít oči a okamžitě meditovat. Pravidelné cvičení je nutné; Pokud ztratíte koncentraci, musíte svou pozornost vrátit zpět ke svému nádechu a výdechu, dokud meditace neskončí. Ve zkratce, soustředění, soustředění a pozornost jsou všechny potřebné během meditace. Můžeš začněte řízenou meditací pokud jste začátečník a máte potíže se zaměřením během meditace.

  3 meditační aplikace pro produktivitu a soustředění

  Chcete zvýšit svou produktivitu pomocí meditace, ale nevíte, kde začít? Když vyzkoušíte meditační aplikace, můžete se s praxí hned seznámit. Níže naleznete seznam nejkomplexnějších a uživatelsky přívětivých meditačních aplikací pro produktivitu, soustředění a další.

  Headspace

  Headspace má obrovský výběr řízených meditací pro každého – dokonce i pro batolata a děti! Díky vesmíru barevných ilustrací je uživatelské rozhraní velmi jedinečné a poskytuje místo úniku od stresu každodenního života. Kromě toho můžete najít různé formáty od ranní meditace po meditaci pro produktivitu a práci, které nabízejí pomoc při procházení různých částí života s bdělou pozorností.Cena: 12,99 $ měsíčně nebo 69,99 $ rok (slevy dostupné pro pedagogy, zdravotnické pracovníky a rodinné účty)

  Uklidnit

  Klid je skvělý, pokud chcete pěstovat pravidelnou praxi. Nabízí „série“, které se zaměřují na konkrétní problémy, aby vám daly pocit kontinuity a podpořily budování vaší praxe v průběhu času. Než se zeptáte, ano, existuje také skvělý obsah pro ty, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu pomocí meditace.Cena: 14,99 $ měsíčně, 69,99 $ ročně nebo 399,99 $ za neomezený přístup (k dispozici jsou obchodní plány, rodinné plány a plány poskytovatelů zdravotní péče)

  Meditopie

  Jednou z největších částí Meditopie je, že nabízí moduly pro ty, kteří s touto praxí začínají, učí základy všímavosti a uvědomění. Poté si můžete vybrat z různých témat, na která se zaměříte ve své praxi. Na výběr jsou různé formáty a obsahy, včetně krátkých meditací pro produktivitu, hudby, která vám pomůže lépe spát, a seriálů pomáhajících s úzkostí. Cena: 9,99 $ měsíčně, 47,946 $ měsíců nebo 59,88 $ ročně (pro týmy je k dispozici obchodní plán)

  Meditace k produktivitě, Ruul k posílení vašeho pracovního života

  Doufáme, že tento článek poskytl výchozí bod, jak zvýšit svou produktivitu pomocí meditace, a kde začít. Další tipy, postřehy a novinky týkající se orientace v moderním pracovním prostředí sledovat Blog Ruul. Spojte se s námi LinkedIn a Instagramnikdy nezmeškáte žádnou aktualizaci.

READ ALSO:  Seznamte se s digitálními nomády Arijanou Tkalčec a Matejem Španem z „Shipped Away“

About admin

Check Also

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Digitální nomádští vlogeři jsou zvláštním druhem lidí, kteří se živí cestováním po světě a vytvářením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *