Breaking News

Top 8 podcastů pro webové vývojáře

Poslech podcastů je skvělý způsob, jak se dozvědět o nových technologiích. Jedním z nejlepších způsobů, jak získat znalosti, je naslouchání. Můžete poslouchat za jízdy, uklízet dům, sprchovat se (žádné soudy!) nebo cokoli jiného. Učení vývoje webu je nikdy nekončící proces. Čím více toho víte, tím více si uvědomujete, kolik toho nevíte. Je snadné uvíznout ve vyjetých kolejích a zaostávat, takže jaký lepší způsob než úžasný podcast, jak zůstat v obraze o trendech a technologiích? Zde je konečný průvodce 8 nejlepšími podcasty pro webové vývojáře!

Syntax

Přehlídka je dobře zpracovaná, zábavná a nabízí pěknou směs podcastů a videí. Scott a Wes jsou kompletní vývojáři, kteří se ponoří do problémů, kterým čelili jiní vývojáři ve svém životě nebo v komunitě – a pak se ze všech sil snaží na ně odpovědět všem ostatním. Místo toho, aby jim jen dali nějaký kód, mistrně vysvětlují, jak řešit problémy, tím, že sdílejí své zkušenosti s posluchači. Jejich video tutoriály jsou také velmi dobře sestavené.

Mluv se mnou Python

Talk Python to Me je váš týdenní zdroj nejnovějších zpráv o Pythonu, definic, případů použití, knihoven, nástrojů, technik a dalších. Pokud se chcete dozvědět více o vývoji aplikací pomocí Pythonu, toto je podcast pro vás. S klíčovými guru Pythonu, inovativními startupy, guruy základních jazyků, vedoucími firem, datovými vědci, odborníky na automatizaci, inženýry umělé inteligence, pedagogy a dalšími se připojují k této komunitě podcastů.

Podcast Ladybug

Tenhle je můj osobní favorit! Podcast Ladybug je skvělým zdrojem pro ženy v oblasti techniky. Všichni hostitelé jsou ženy a mnoho hostů jsou také ženy. Nemluví jen o tom, jaké to je být ženou v technice, ale o tom, jak být efektivní v technice, takže se můžete buď rozhodnout, jestli je to něco, co chcete dělat sami, nebo pomoci někomu jinému získat práci, kterou chtějí. . Tento podcast je zábavný a pohodlný, takže mnoho lidí se při jeho poslechu cítí velmi pohodlně. Podcast Ladybug je přesně to, co zní: podcast pro ženy v technologickém průmyslu. V čele s panelem žen, které chápou, jaké to je pracovat v odvětví, kde stále dominují muži. Tyto dámy diskutují o všem možném od učení se novým jazykům a dovednostem, získávání zaměstnání a dovedností při pohovorech až po zvládnutí různých vzestupů a pádů práce v takovém odvětví.

READ ALSO:  Jak sladit práci na volné noze a zároveň pracovat na plný úvazek

Rádio CodePen

V tomto podcastu sdílejí zaměstnanci CodePen příběhy, poznatky, problémy a úspěchy z řízení malé společnosti a také své vlastní zkušenosti se zakládáním společnosti. Zaměřují se na témata týkající se toho, co dělá zvukového inženýra a jak být skvělým manažerem nebo lídrem, dvěma zakladateli, kteří spolupracují. Pokud jste zvědaví na příběhy za tvářemi CodePen, toto je pořad pro vás.

Real Talk JavaScript

Pokud hledáte týdenní podcast JavaScript, vyzkoušejte Real Talk JS. Toto je skvělá série podcastů pro vývojáře všech úrovní dovedností. Témata, o kterých diskutují, jsou často nedávná a špičková (více, než byste mohli říci o některých větších a zavedenějších představeních tam). Pokud s programováním začínáte, řekl bych, že tento podcast je dobrý pro každého, kdo napsal nějaký JavaScript nebo alespoň rozumí tomu, jak tento jazyk funguje.

Front-end Happy Hour

Každý týden rotující panel vývojářů z několika technologických společností ze Silicon Valley diskutuje o horkých tématech front-endového vývoje. Pořad je nahráván při pití, takže konverzace je trochu bujará, ale udržují jazyk čistý a pořad rychlý.

Kód nováček

Naučit se kódovat je dost těžké, aniž byste se museli prokousávat stovkami výukových videí. To, co potřebujete, je organizovaná cesta. O tom je tato série: poskytuje vám zdroje, které potřebujete k tomu, abyste se naučili kódovat s jistotou, nikoli zahlceni. Od koncepčních základů až po techniky specifické pro jazyk, každá epizoda je tu, aby vám pomohla stát se lepším kodérem, počínaje od začátku.

Obchod Talk

Poslechněte si, jak velké i malé společnosti využívají design k řešení svých nejnepříjemnějších problémů a spojte se se zákazníky, zaměstnanci a partnery. V této sérii podcastů se dozvíte od předních představitelů designu a programování o důležitých tématech, jako je vývoj nových produktů, disciplína online designu, designové myšlení, správa portfolií a zlepšování procesů. Hostiteli podcastu jsou Dave Rupert a Chris Coyle, redaktoři z Shop Talk Show a obsahují konverzace o webovém průmyslu. Kromě nových lidí probíhají rozhovory se známými tvářemi, přičemž témata sahají od zákaznických zkušeností až po testování.

READ ALSO:  Jak vést ekologicky uvědomělou kariéru na volné noze

About admin

Check Also

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

Ať už jste zkušený freelancer, který se ve hře pohybuje roky nebo teprve začínáte, vždy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *