Breaking News

Pět nejlepších online vzdělávacích platforem v roce 2023 [with FREE courses]

Učení je nikdy nekončící proces. V současném pracovním ekosystému, ať už jste na volné noze, nebo ne, musíte své znalosti pravidelně aktualizovat na profesionální úrovni. Věci, které jste se naučili ve škole před pěti lety, mohou být zastaralé, nebo můžete mít zájem vytvořit si pro sebe nové pracovní příležitosti. , nebo možná máte práci, ale chcete vydělávat více učením se novým dovednostem. To vše jsou skvělé důvody, proč zkontrolovat nejlepší online vzdělávací platformy a školy. Ano, držet krok s novými nástroji a pravidly, které se objevují každý den, může být náročné. Ale jako OSVČ na volné noze jste zvyklí být svým šéfem a mentorem. Pokud si uvědomíte, že musíte být v neustálém procesu učení, jste na správném místě. Pokud se mezi alternativami cítíte ztraceni, podělíme se s vámi o náš výběr.

Které online vzdělávací platformy jsou nejlepší?

Budeme sdílet nejlepší online vzdělávací platformy, bezplatné online vzdělávací platformy a seriózní školy, abychom posílili váš profesní život. Takže můžete vidět všechny výhody online výukových platforem a získat odpovědi na své otázky, například jak získat bezplatné online kurzy? Jste připraveni nastartovat svou kariéru pomocí nejlepších online kurzů a výukových programů? Zde je seznam nejlepších online vzdělávacích platforem a škol, které jsme pro vás pečlivě filtrovali.

Udemy

Udemy pokrývá téměř jakékoli téma související s profesním životem. Pokud se chcete naučit nový kódovací jazyk nebo zlepšit své prezentační dovednosti, najdete videoobsah ke každému tématu. Pokud tedy máte zájem zlepšit své profesionální dovednosti, Udemy je pro vás dobrou volbou.

Nejlepší předměty

Udemy nabízí 150 000 online video kurzů v různých kategoriích. Mezi nejoblíbenější patří design, vývoj, marketing, IT a vývoj softwaru, fotografie, obchod a designová hudba.

READ ALSO:  Jak může práce z domova zlepšit váš život

Výhoda

Široká škála video obsahu je nejlepší výhodou. Jakmile se úspěšně přihlásíte k odběru Udemy, budete mít na výběr z mnoha možností a snadno si vyberete vhodný platební model, který vám vyhovuje.

Nabízí Udemy bezplatné kurzy?

Dobrou zprávou je, že na Udemy můžete najít ty nejlepší bezplatné online kurzy, které zlepší vaše měkké dovednosti a profesní dovednosti obecně.

Coursera

Pokud jste připraveni budovat nové dovednosti pomocí online výukových platforem a získat certifikáty a tituly online od světových univerzit a společností, rozhodně byste si měli vyzkoušet Coursera.

Nejlepší předměty

Témata související se STEM jsou na Coursera velmi populární. Pokud uvažujete o zlepšení svých programovacích dovedností, můžete se zúčastnit kurzů jako Machine Learning with Python, Machine Learning Using Sas Viya, R Programming.

Výhoda

Nejlepší na Courseře je, že můžete navštěvovat kurzy od profesorů nejrespektovanějších univerzit na světě. Například Duke University, Stanford University, Penn University of Pennsylvania, Imperial College of London, University of Michigan.

Nabízí Coursera bezplatné kurzy?

Ano, na Coursera můžete získat stovky bezplatného obsahu na různá témata. Na webu Coursera můžete také vyhledat bezplatné online kurzy s tisknutelnými certifikáty.

Dům na stromě

Pokud jste se rozhodli věnovat se kariéře v kódování, určitě byste měli zkontrolovat Treehouse. Najdete zde všechny pokyny, které potřebujete k získání práce na základní úrovni v oblasti techniky, i když jste nikdy nekódovali a můžete se naučit profesionální, technické a měkké dovednosti.

Nejlepší předměty

Následující kódovací jazyky jsou nejoblíbenějším obsahem na Treehouse: HTML, CSS, JavaScript, Ruby, PHP, Python a Java.

Výhoda

Treehouse nabízí obsah na různá technická témata a pokud se chcete naučit předměty hlouběji, byla by to pro vás dobrá vzdělávací platforma. Můžete se například naučit vytvořit mobilní aplikaci nebo web od A do Z.

READ ALSO:  5 top inspirativních podcastů pro freelancery

Nabízí Treehouse bezplatné kurzy?

Bohužel, Treehouse v současné době nenabízí online bezplatné kurzy, ale stále se můžete přihlásit k bezplatné zkušební verzi, abyste porozuměli platformě.

edX

edX nabízí přístup k více než 2500+ online kurzům od 140 různých institucí. Pokud si chcete rozšířit své znalosti a zlepšit své profesionální dovednosti, můžete těžit z knihovny videoobsahu edX.

Nejlepší předměty

Nejoblíbenějšími předměty jsou informatika, jazyk, datová věda, podnikový management, strojírenství a humanitní vědy.

Výhoda

edX nabízí online kurzy od renomovaných institucí, jako je MIT, Harvard, Berkeley, Boston University a nabízí vysoce kvalitní kurzy. Můžete těžit ze znalostí profesorů, kteří jsou ve svých oborech považováni za „špičku“.

Nabízí edX bezplatné kurzy?

edX nabízí online kurzy MOOC, které si můžete ověřit.

Lynda

V první řadě musíme zmínit, že 100 % kurzů a lektorů Lyndy se přesunulo na LinkedIn. Jakmile se zaregistrujete na Lynda, budete mít také přístup k Linkedin Premium. Pokud jste odhodláni zlepšit své dovednosti v oblasti vývoje softwaru, obchodu, designu, webové fotografie a marketingu, Lynda pro vás nabízí skvělý obsah. Pokud máte zájem zlepšit svou marketingovou kariéru, můžeme říci, že nejlepší online platformou pro výuku digitálního marketingu je Lynda.

Nejlepší předměty

Programming Foundation, výuka javascriptu, výuka pythonu, InDesign Secrets, Illustrator CC Essentials Training jsou s oblibou vybírány profesionály po celém světě.

Výhoda

Jakmile se zaregistrujete do služby Lynda, budete mít také přístup k funkcím Premium Career na LinkedIn. Při rozšiřování své profesní sítě se můžete dozvědět více o své profesi.

Nabízí Lynda bezplatné kurzy?

Lynda nabízí nejlepší bezplatné online kurzy pouze pro studenty. Můžete zkontrolovat, zda máte nárok na nejlepší online bezplatné kurzy.

Sdílení dovedností

Pokud máte zájem zlepšit své kreativní dovednosti, měli byste prozkoumat svou produktivitu navštěvováním online kurzů na Skillshare.

READ ALSO:  Propouštění technologií: Co se stalo, co bude dál?

Nejlepší předměty

Kreativní psaní, základy na volné noze, animace, grafický design a kurzy marketingu jsou mezi uživateli Skillshare poměrně oblíbené.

Výhoda

Na Skillshare je nejatraktivnější, že se naučíte dovednosti a know-how známých odborníků v této oblasti. Můžete se naučit vytvořit příběh, který vám pomůže vyniknout online, s hvězdou YouTube Nathaniel Drew nebo vytvořit nápadité umění s ilustrátorkou Hélène Baumovou.

Nabízí Skillshare bezplatné kurzy?

Ano, na webu Skillshare najdete bezplatné kurzy, které vám pomohou zlepšit vaše měkké dovednosti a podpoří váš profesní rozvoj.

Bonus

Chcete-li do svého životopisu přidat certifikáty, měli byste se podívat na univerzity nabízející bezplatné online kurzy. Chcete-li zlepšit své dovednosti na volné noze jako profesionála, můžete také zkontrolovat bezplatné online univerzitní kurzy z vysoce uznávaných vysokých škol, jako je Stanford, MIT a Harvard.

About admin

Check Also

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Digitální nomádští vlogeři jsou zvláštním druhem lidí, kteří se živí cestováním po světě a vytvářením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *