Breaking News

Jaká pracovní místa byste se měli pokusit získat během pandemie -19

Rozhodování o profesní dráze během globální pandemie se může navenek zdát jako špatný nápad, ale přesto existuje řada slibných pracovních míst, která v chaosu stále prosperují. Identifikace a pokus o přijetí do těchto rolí je nejlepší způsob, jak začít úspěšnou kariéru, která potrvá daleko do budoucnosti. Mějte to na paměti, abyste určili kariéry, které přetrvají, musíte se zaměřit na současné trendy a směr. směřují dovnitř. Oblíbeným trendem je dnes umělá inteligence a strojové učení. Statista ve skutečnosti zmiňuje, jak se očekává, že umělá inteligence jako softwarový trh poroste meziročně o 54 procent, což je bezprecedentní růst. Je zřejmé, že technologie jsou vlnou budoucnosti a -19 těmto pracím neublížilo, protože mnohé lze provádět na dálku. Proto jsou během této pandemie nejodolnějšími zaměstnáními ty, které jsou založeny na technologiích.

Analytik informační bezpečnosti

Stát se analytikem informační bezpečnosti je cesta, která je stále relativně nová. Toto pole je známější pod názvem kybernetická bezpečnost a název znamená pracovní funkce. Profesionálové v této oblasti testují systémy společností, pro které pracují, aby zjistili, zda existují nějaká slabá místa, která mohou odhalit. Pokud náhodou najdou mezeru v těchto systémech, mají za úkol tuto mezeru uzavřít a provést protiopatření na případné viry, které mohl vstoupit. Nedávné zprávy ukazují, že množství dat obíhajících po zeměkouli dosáhlo historického maxima 18 zettabytů, což je číslo tak astronomicky vysoké, že by si to člověk dokázal představit. Navzdory tomuto již existujícímu velkému množství dat současné trendy ukazují, že počet je nastaven pouze na zvýšení. Proto budou profesionálové, kteří jsou schopni chránit naše informace online, postupem času ještě důležitější.

Digitální marketing

Ne každá technologická práce v budoucnu bude vyžadovat rozsáhlé znalosti techniky, což je dobré pro každého, kdo se nestará o kódování nebo programování. Digitální marketingoví pracovníci jsou hnací silou prodeje online společností a jsou kreativními jednotlivci, kteří navrhují reklamy za účelem prodeje produktu nebo služby své společnosti. Na rozdíl od tradičního obchodníka je digitální marketing oborem, který vyžaduje znalost optimalizace pro vyhledávače, e-mailu. marketing a další online marketingové strategie. Naštěstí je to rozsah potřebných technických znalostí, díky nimž je tato kariérní cesta jednou s nízkou bariérou vstupu. Očekává se, že marketing jako celek vzroste v průběhu příštího desetiletí asi o 6 procent, uvádí Bureau of Labor Statistics, který z toho dělá rychleji než průměrně rostoucí pole. Marketingové dovednosti potřebné pro vstup do tohoto oboru lze získat zápisem na obchodní školu, která vám může poskytnout online titul pro tento konkrétní obor.

READ ALSO:  Co znamená 4denní pracovní týden pro sólové talenty?

Quality Assurance Engineering

Pokud jde o kódování a programování, neexistuje žádný limit na počet pracovních míst, která vznikla díky těmto dvěma dovednostem. Inženýrství zajištění kvality, stejně jako digitální marketing, je tradiční práce, která se změnila v technologickou práci. Spíše než zajišťování kvality fyzického produktu je programátor, který sleduje každou fázi vývoje softwaru, aby zajistil, že software je správně vyvinut a splňuje správná kritéria. Jak jste možná uhodli, vyžaduje to poměrně rozsáhlé znalosti programovacích jazyků, které lze získat také na obchodní škole. Veškerá naděje není ztracena pro ty, kteří nyní zastávají tradiční zaměstnání, protože prováděné úkoly se ve skutečnosti nezmění. Budou však zavedeny technické dovednosti, které změní způsob vykonávání práce, což by mělo učinit získání těchto dovedností pro každého pracovníka prioritou číslo jedna.

Závěr

Předpovědět, která pracovní místa přežijí do budoucna, je obtížný úkol, ale nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je studovat moderní trendy. Sledování nového vývoje vám může pomoci být připraveni na změnu, ke které v příštích několika letech dojde. Je možné, že rozsáhlá integrace pokročilých technologií do pracovní síly způsobí větší narušení než -19, ale příprava na tuto možnost tím, že se nyní zapojíte do technologií, vám může pomoci přežít změnu.

About admin

Check Also

Co je autonomie a proč je důležitá pro rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Co je autonomie a proč je důležitá pro rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Velká rezignace zasáhla svět bouří s dlouhodobými (ne-li trvalými) následky. Organizační psycholog profesor Anthony Klotz, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *