Breaking News

Jak získat konkurenční výhodu náborem mezinárodních talentů

Díky dnešním digitálním technologiím a infrastruktuře je nyní možné, aby lidé pracovali téměř odkudkoli, pokud mají slušné WiFi připojení. To dává podnikům nové příležitosti při hledání efektivních způsobů, jak rozšířit své operace a získat ty nejlepší lidi, aby pracovali na jejich projektech. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je využít těchto výhod. nové posuny v kultuře práce hledáním talentů v zahraničí. Toto je průvodce, který vám ukáže, jak získat konkurenční výhodu zaměstnáváním nezávislých nebo sólových talentů v zámoří.

Výhody najímání externích talentů

Zde jsou některé z mnoha způsobů, jak může nábor nezávislých pracovníků ze zámoří prospět vám a vaší společnosti:

Přístup k nejlepším kandidátům

Jednoduše řečeno, ty značně rozšířit svůj potenciální talent rozšířením svých obzorů. Hledáním talentů ze zámoří najdete ty nejlepší možné kandidáty na danou pozici tím, že ignorujete geografii a hranice. Můžete získat přístup k lidem s specializované sady dovedností potřebujete pro svou práci. Další výhodou, kterou můžete najít, je to, že najímání lidí v zámoří může vést k tomu, že budete rozvíjet více operací v zámoří, rozšíření vašeho trhu.Přidávání zahraničních pracovníků do vašeho týmu vám může být přínosem při vytváření různorodá pracovní síla. Lidé s různými životními zkušenostmi přinášejí do vašeho týmu různé pohledy. Tyto různé pohledy zvyšují schopnost vašich týmů řešit různé problémy způsoby, o kterých jste možná ani neuvažovali. Různorodý personál může vést k nalezení vás a vaší společnosti nové a inovativní způsoby, jak provozovat své podnikání.

Snížená fluktuace zaměstnanců

Snížení obratu společnosti by mělo být cílem každého podnikání. Pokud jste již zaměstnali zaměstnance, pak z první ruky víte, jak drahé a časově náročné je nábor, najímání a následné školení nových zaměstnanců. Nyní si představte, že byste to museli dělat opakovaně, pokud vaše firma trpí vysokou mírou mezipřistání. Dobrou zprávou je, že společnosti, které spoléhají na možnosti práce na dálku, mívají méně mezipřistání než jejich protějšky. kvalifikovaných zahraničních talentů a tím, že jim poskytnete flexibilitu pracovat z domova, budete mít náskok před konkurencí. Najímání ze zahraničí vám nabízí nejlepší kandidáty dostupné z celého světa a můžete je udržet spokojené tím, že jim poskytnete flexibilitu, aby mohli pracovat z pohodlí jejich domova.

READ ALSO:  10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

Zvýšená produktivita pracovníků

Existují opravdu talentovaní lidé, které si můžete najmout ze zámoří. Výhody, které získáte z zvýšená rozmanitost a výsledný inovace vám nesmírně pomůže. Další velkou výhodou, kterou získáte, je zvýšená produktivita. Toto zvýšení výhod získáte dvěma způsoby:

 • Ušetříte čas, který byste strávili vyřizováním kancelářských záležitostí
 • Vy těžíte z toho, že na stejných projektech pracují pracovníci ve více časových pásmech
  • Práce z domova umožňuje talentům pracovat tím nejefektivnějším tempem, aniž by museli dojíždět nebo mít několik různých schůzek nebo se zabývat jakoukoli jinou rušivou dynamikou kanceláře. I když někteří věří, že nechat lidi pracovat z domova snižuje produktivitu, je dobré udržet talenty šťastné, protože šťastné talenty fungují nejlépe.Mít zdroje po celém světě znamená, že můžete na projektech pracovat častěji. Zatímco vaši domácí zaměstnanci spí, vaši zahraniční mohou pokračovat v práci na stejném projektu. Vaše podnikání bude impérium, které nikdy nespí.

   Snížená režie ve srovnání se zaměstnanci na plný úvazek

   Jednou z výhod najímání nezávislých pracovníků je, že je můžete najmout na a základ potřeby od potřeby. Zatímco zaměstnanci na plný úvazek jsou placeni bez ohledu na to, zda pro ně máte práci, dodavatelé a nezávislí pracovníci pracují pouze tehdy, když to potřebujete. Můžete si najmout nezávislé pracovníky pro důležité projekty, které vyžadují více rukou nebo specializovaných dovedností, nebo je můžete najmout jako dočasnou náhradu dokud nenajdete trvalé řešení.

   Výzvy při najímání mezinárodních vzdálených pracovníků

   Tato část se bude zabývat jednou z nejsložitějších výzev při najímání mezinárodních vzdálených pracovníků a nabídne vám možná řešení problému.

   Omylem použít nevyhovující smlouvu

   Když si chcete najmout mezinárodního pracovníka, musíte se ujistit, že dodržujete zákony dané země týkající se pracovních dohod. Je to proto, že jakékoli chyby nebo nedodržení těchto pravidel padá pouze na vás a vaši společnost. To znamená, že je na vás, abyste se orientovali v zákonech o zaměstnanosti v dané zemi. Budete se muset orientovat v aspektech, jako je to, zda osoba, kterou najímáte, je nezávislá dodavatel nebo zaměstnanec. Další důležité problémy, které musíte vyřešit, jsou věci, jako je nalezení správných metod, jak je zaplatit, nebo dokonce daňové kódy. Dovolená, pracovní výhody a sociální zabezpečení jsou některé z položek, kterým budete muset vy a váš personální tým věnovat podrobnou pozornost.

   Dodržování souladu při práci s nezávislými pracovníky v zámoří

   I když se tyto problémy mohou zdát příliš náročné na překonání, existují způsoby, jak si vy a váš tým můžete tento proces usnadnit. Tyto zahrnují:

   • Věnování detailní pozornosti jemným detailům
   • Konzultace s právními experty
   • Ujistěte se, že je vše přesně zdokumentováno
    • Pokud hledáte nábor zahraničních externích talentů, pak je Ruul perfektní platformou pro globální financování. Ruul usnadňuje nábor a placení sólo profesionálů snadným a efektivním způsobem B2B uspořádání tím, že talentům bez registrace umožní vystavovat faktury. Můžete také kreslit vyhovující servisní smlouvy s vašimi talenty z vašeho řídicího panelu pomocí hotových vzorků zdarma.

READ ALSO:  12 tipů, jak pečovat o své duševní zdraví na volné noze

About admin

Check Also

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

Ať už jste zkušený freelancer, který se ve hře pohybuje roky nebo teprve začínáte, vždy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *