Breaking News

Jak najít ziskovou práci na volné noze

Každý má rád trochu peněz navíc, že? Ať už pracujete na plný úvazek nebo máte koncert na částečný úvazek, který vám zajistí cash flow, možná jste skončili při hledání zaměstnání na volné noze, a tak jste skončili zde. Provedeme vás nejlepší způsoby, jak najít práci na volné noze a nejlepší místa k nalezení vzdálených pracovních míst.Od vývoje až po virtuální asistenci, existuje spousta věcí, které lze doručit přes internet. Staňte se agentem zákaznického servisu; lokalizujte nějaký obsah do svého rodného jazyka a staňte se překladatelem: Ne všechny ziskové práce na volné noze vyžadují, abyste se přeorientovali na novou skupinu talentů. Ať už je důvod jakýkoli, ať už se chcete stát digitálním nomádem nebo chcete pracovat sólo podle svých vlastních podmínek, Uvedl jsem nejlepší způsoby, jak najít práci na volné noze a práci na dálku, a některé další stránky pro hledání zaměstnání na volné noze pomoct ti najít práci na dálku online.

Ziskové práce na volné noze ke zvážení

Než se pustíme do podrobností o tom, jak najít práci na volné noze, měli bychom si promluvit o některých nejlépe placených volných pracovních pozicích.

Psaní

Historicky naše civilizace začala vynálezem písma. Dnes může být řešením vašich potřeb kariéra psaní na volné noze na částečný úvazek. Psaní na volné noze je a klasická práce z domova na volné noze které existovaly ještě před věkem internetu. Pokud si nejste vědomi, existuje tucet různých typů prací na volné noze nebo psaní na dálku. Od copywritingu a hostujícího blogování až po vytváření obsahu pro sociální média, můžete najít psaní na volné noze pro každou velikost a typ zkušeností.

Redakce a korektury

Pokud jste gramatický nadšenec nebo někdo, kdo dobře ovládá svůj jazyk, internet je přeplněný korektorské koncerty pro vaši úroveň zkušeností. Úpravy jsou polovinou cesty k produkci bezchybného obsahu a můžete najít editační práce na volné noze v nepřeberném množství průmyslových odvětví a výklenků.

Marketing a PR

Manažeři sociálních médií, digitální PR profesionálové a marketingoví stratégové: Ti všichni spadají pod tuto větev. Pokud se vyznáte v prezentaci marketingové komunikace, můžete se najít dlouhodobá dobře placená práce na volné noze. Protože ujdete dlouhou cestu, je dobré se spojit s partnerem v oblasti práce, financí a dodržování předpisů, jako je Ruul. Můžete použít Ruul řídit svůj pracovní cyklus se všemi vašimi klienty od dohod po fakturaci a příjem plateb, ať jsou kdekoli.

Vstup dat

Pokud vám nevadí opakující se práce, pak možná najdete úlohy zadávání dat přímo pro vás. Stejně jako Mechanical Turk existuje několik stránek specifických pro zadávání dat, které si můžete prohlédnout. V současné době je jedna z nejžádanějších prací na volné noze.

Virtuální pomoc

Pokud jste někdy pracovali jako osobní asistent, administrativní nebo kancelářský asistent, můžete to udělat pro různé klienty z pohodlí domova. Virtuální asistenti obvykle fungují jako administrativní podpora přes VoIP a internet pomocí několika řešení CRM a Call Center.

Call centrum

Virtuální koncerty v call centru jsou stejné jako interní práce, minus dojíždění do kamenné kanceláře. Ať už za prodej nebo za poprodejní podporu, VA a agenti call centra obvykle dostávají střední mzdu a nejméně 4 hodiny vyhrazené směny, což se obvykle promítá do směny na částečný úvazek a směny na hřbitově. Přesto je to a skvělý způsob, jak začít pokud si chcete vydělat peníze vykonáváním prací na volné noze.

READ ALSO:  Nábor pro IT: Průvodce najímáním nejlepších technických talentů

Ilustrace a design

Pokud máte talent, s největší pravděpodobností již pracujete jako grafik na volné noze. Pokud ne, můžete tento talent dobře využít, abyste si vydělali slušné peníze je velká poptávka, od loga po design postavy, a pokud máte know-how, webové a mobilní uživatelské rozhraní. Když vynaložíte úsilí, můžete i vy zahájit úspěšnou kariéru designéra na volné noze.

Vývoj a kódování

Odložit toto by bylo jako mlátit mrtvého koně, ale vývojáři obvykle pracují na volné noze nebo na dálku, a to může být nejvyšší čas, abyste si zašli na nějaké kurzy Udemy, abyste se jím stali. Nejen, že jsou velmi žádané vývojové a kódovací práce, ale také jsou nejlépe placená místa na volné noze obecně.

Jaká OSVČ vydělává nejvíce peněz?

V závislosti na tom, kde na světě se vy a vaši klienti nacházíte, se hodinová sazba mění, ale obecně ve světě vydělává freelancer průměrně 19 dolarů za hodinu. A když se rozdělí na váženější průměr, 30 % nezávislých pracovníků vydělává více než 21 USD a až neuvěřitelných 100 USD za práci na volné noze. Když se podíváte na odvětví, uvidíte, že Právní konzultace a koncerty v oblasti IT a programování se vyplatí mnohem více než ti, kteří vyžadují pouze měkké dovednosti, jako je zadávání dat a zákaznický servis.

Pracovní obor

Dovednost

Hodinová sazba

IT a programování

Průměrná hodinová sazba: 21 $ Podpora IT $ 18 Mobilní programování $ 22 Webové programování $ 21 Databázové programování $ 21 Programování her $ 24 Vývojář $ 23 QA testování 18 $

Design a multimédia

Prům. 20 $ Grafický design $ 17 Webový design $ 21 Ilustrace $ 19 Multimediální produkce 23 $

Psaní a překlady

Prům. 16 $ Psaní a obsah $ 15 Překlad $ 16 Webový obsah $ 16 Prodejní obsah $ 16 Výzkum 17 $

prodej a marketing

Prům. 18 $ Sociální média $ 16 SEO $ 19 Nákup médií $ 19 CRM $ 18 Prodej 18 $

Strojírenství a výroba

Prům. 21 $ Hardwarové inženýrství $ 23 Návrh produktu $ 22 Telekomunikace 21 $

Finance a management

Prům. 19 $ Finanční analýza $ 21 Účetnictví $ 18 Obchodní řízení $ 21 Lidské zdroje $ 18 Projektové řízení 20 $

Právní

Prům. 28 $ Poradenství $ 29 Smlouvy $ 28 Analýza podvodů $ 27 Daňové zákony $ 30 Paralegální 28 $

Administrativní a zákaznická podpora

Prům. $11Administrativní podpora$12Vstup dat$11Služby virtuálního asistenta$11Služby zákazníkům $12

7 způsobů, jak najít práci na volné noze

Nejběžnější nevýhody, které uvidíte, jsou, že se jedná o a náročné a pomalé tempo práci, budování kariéry na volné noze. Jste povinni znovu vynalézt a znovu se trénovata utrácejte čas a peníze, ať už jde o kurzy, SaaS nebo vytváření vlastní značky. Musíte mít nějakou síť a máte začněte s malými koncerty vybudovat si portfolio a dát se o sobě vědět. To, že vybudování podnikání na volné noze nějakou dobu trvá, neznamená, že nemůžete okamžitě začít a ponořit se do toho. Zde jsou naše tipy, které vám pomohou najít práci na volné noze vhodná pro vaše zájmy a dovednosti:

Prohledejte stránky pro hledání zaměstnání na volné noze

Cílem mnoha freelancerů je, aby k nim přicházeli klienti, ale pokud právě začínáte, možná budete muset být trochu aktivnější. Registrací na některé webové stránky, kde najdete volné pracovní pozice, které vám umožní ucházet se o projekty odpovídající vašim dovednostem a zkušenostem, můžete dostat svou nohu do dveří a vytvořit portfolio, které vám nakonec přinese více a lepší klienty. Obecná tržiště jsou obvykle nasycené a vysoce konkurenceschopné. Místo toho se můžete rozhodnout pro volné pracovní stránky specifické pro vaše konkrétní odvětvícož vám umožní přidat vaše podrobnosti do adresáře a také procházet nejnovější inzerované pracovní pozice. Některé příklady takových platforem:

 • 99Designs (pro návrháře na volné noze)
 • ProCopywriters (pro copywritery na volné noze)
 • Pokud byste mohli (pro kreativy na volné noze)
 • Podívejte se na online platformy a najděte práci na dálku

  V současné době existuje mnoho společností, které najímají na dálku na volná pracovní místa na plný úvazek, na částečný úvazek a na zakázku. Chcete-li uskutečnit vzdálený koncert, musíte vědět, kde najít vzdálené úlohy. Online platformy, které shromažďují stovky vzdálených pracovních míst ze všech odvětví, jsou dalším skvělým způsobem, jak najít svůj další koncert na volné noze. Například Search Remotely je místo, kde můžete procházet mnoho vzdálených pracovních míst a najít něco vhodného pro vaše podmínky. Můžete vyhledávat podle odvětví, s oblíbenými možnostmi, včetně zákaznických služeb, digitálního marketingu, vývojářů a designu, a můžete také filtrovat úlohy podle typu. To vám umožní podívat se na pracovní místa na plný úvazek, částečný úvazek nebo stáže. Na platformách, jako je Search Remotely, je nejlepší to, že můžete také získat neocenitelnou pomoc, pokud jde o naučit se, jak se přizpůsobit práci na dálku a nalezení společného bydlení popř coworkingové prostory po celém světě. K dispozici jsou také různé online kurzy, které vám pomohou získat zaměstnání na dálku, i když nemáte mnoho zkušeností.

  Studený pitching

  Jedním ze způsobů, jak najít práci na volné noze, je aktivně oslovit ty, kteří by vaši pomoc mohli potřebovat. Hlavní výhodou studeného pitchingu je, že existuje mnohem menší konkurence Bát se o. Pokud jste zbrusu nový freelancer, může studený pitching znít děsivě a vyzývavě, ale jakmile to pochopíte, zvýší se vaše šance na lépe placené koncerty. Můžete se prezentovat prostřednictvím e-mailu, což je obvykle to, co na volné noze, nebo, pokud se cítíte dobře a máte na to verbální schopnosti, po telefonu. I když se to může zdát jako ze své podstaty neefektivní praxe, studený pitching je skvělý způsob, jak získat opakující se koncerty. Chcete-li mít s touto metodou úspěch, najít správné podniky psvědění vašich služeb na. Vždy je dobré prezentovat firmám, které na Twitteru nebo na svém blogu uvádějí, že uvažují o přidání dalších služeb, a vy je můžete poskytnout.

  Síť, síť, síť

  Ať už pracujete ve svém domovském městě nebo jste digitálním nomádem cestujícím po světě, příležitostí k vytváření sítí je mnoho. Měli byste síť nejen s potenciálními klienty, ale také s vašimi kolegy na volné noze, protože vám často mohou představit nové klienty. Vždy je důležité být vždy připraveni na potenciální zaměstnání, pokud aktivně hledáte. Pokud jste úplný začátečník, měli byste se také zeptat rodiny a přátel na potenciální koncerty, o kterých by mohli vědět, abyste si mohli rychle vybudovat své portfolio.

  Optimalizujte svůj web a portfolio

  Pokud ještě nemáte profesionální web, je čas si ho pořídit. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak ukázat klientům, kdo jste a jakou práci jste v minulosti dělali. Kromě toho, že je to šikovný způsob ukázat své zkušenostiwebová stránka naznačuje, že se jako nezávislý profesionál berete vážně.

  Podívejte se na zapojení do coworkingového prostoru

  Když sedíte celý den doma, není snadné vytvořit síť a získat nové klienty. Pokud to s hledáním nové práce jako freelancer myslíte vážně, můžete zvážit zapojení do coworkingového prostoru. Jedná se v podstatě o kancelářské prostory, kde si nezávislí pracovníci a podnikatelé pronajímají prostory denně, měsíčně nebo dlouhodobě. Ať už potřebujete lepší místo pro práci, než je váš obývací pokoj, nebo prostě chcete mít pocit kanceláře a dát si kávu a konverzovat s podobně smýšlejícími lidmi, coworkingové prostory jsou také horkým místem pro hledání nových klientů. Zaměstnanci na coworkingovém místě mohou vědět o klientech, kteří potřebují typ služby, kterou nabízíte, nebo se můžete jednoduše dozvědět o příležitostech prostřednictvím sítě s kolegy na volné noze během oběda.

  Využijte sílu sociálních médií

  Sociální média se stala centrem pro malé podniky a nabízí neuvěřitelné příležitosti pro nezávislé pracovníky. Od připojení se ke skupinám na Facebooku v odvětví, na které se zaměřujete, až po předvádění svého portfolia na Instagramu, existuje nespočet způsobů, jak zajistit, aby sociální média fungovala ve váš prospěch. Nezapomeňte na LinkedIn, ztělesnění platforem sociálních médií, pokud jde o hledání práce. . Spojte se se správnými lidmi, věnujte pozornost příspěvkům, které inzerují pracovní místa, a můžete okamžitě rozšířit svůj okruh klientů. Tak to je – pokud jste se vždy chtěli stát nezávislým profesionálem, toto je sedm nejlepších způsobů, jak najít práce na volné noze. Zjistit, jak to udělat, je dovednost, která vám dobře poslouží, protože to budete muset dělat často, abyste zůstali v podnikání.

  Které země najímají nejvíce nezávislých pracovníků?

  Z hlediska regionu nezná práce na volné noze mezí. Ale jak vám řeknou ekonomické ukazatele, jako je parita kupní síly, je vždy lepší spolupracovat se společností, která je založena na rozvinuté nebo silné měně. Tímto způsobem můžete využít výhod měny příjmů, která se liší od vaší místní měny a nejlépe silnější. Obecně platí, že více než 70 % klientské základny nezávislých pracovníků je v Severní Americe a 51 % z nich má práce na volné noze poskytované klienty v Evropě. Zejména při práci pro klienty se sídlem v Evropě mohou požadovat legitimní faktury, které si mohou odečíst z daňových plateb, a obvykle se budete muset zaregistrovat jako firma. Nebo se můžete spojit s poskytovatelem řešení pro práci, finance a dodržování předpisů, abyste mohli pracovat samostatně, aniž byste museli podstupovat zátěž a náklady spojené se založením vlastní společnosti. Vždy se můžete spolehnout na to, že společnost Ruul bude fakturovat vašim klientům a dostane zaplaceno rychle ve více než 120 zemích a 140 měnách.

READ ALSO:  Zajištění kybernetické bezpečnosti na volné noze

About admin

Check Also

Asynchronní práce: Výhody a osvědčené postupy

Asynchronní práce: Výhody a osvědčené postupy

Zejména s rychlým nárůstem práce na dálku, asynchronní pracovní uspořádání jsou stále populárnější. Ve srovnání …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *