Breaking News

Jak mohou NFT pomoci freelancerům propagovat jejich práci?

NFT (nezaměnitelné tokeny) nemusí být novým konceptem pro ty, kdo se zabývají kryptoměnami, ale pro zbytek světa je to nové a vzrušující téma. Proto jsme se rozhodli prozkoumat, jak mohou freelanceri těžit z používání nezaměnitelných tokenů. Poté, co zakladatel Twitteru Jack Dorsey prodal svůj první tweet na platformě, lidé se o tento nový trend začali více zajímat. Věříme, že NFT mohou být nezbytnou součástí vaší marketingové strategie, pokud jsou správně implementovány. Pokud se tedy chcete dozvědět, jak NFT pomáhají freelancerům vyniknout z davu, jste na správném místě. Podělíme se o některé z nejpřesvědčivějších příkladů použití NFT. Doufáme, že vás budou inspirovat k rozvoji vaší strategie pro používání nezaměnitelných tokenů k propagaci vaší práce na volné noze. Pojďme se blíže podívat na to, jak lze NFT využít ke zlepšení vašeho podnikání na volné noze. Zde je několik způsobů, jak mohou nezávislí pracovníci pracovat s NFT.

Za prvé, co znamená NFT?

V současnosti je velký zájem o nezaměnitelné tokeny (NFT). Je to proto, že digitální aktivum, které je prokazatelně jedinečné, má velkou hodnotu, ať už představuje položku ve hře nebo certifikát vlastnictví v reálném světě. To je dlouhá, nudná odpověď. Stručně řečeno, vlastnictví nezaměnitelného tokenu (NFT) vám dává vlastnictví podkladového aktiva nebo díla. Je to jako koupit si originální Monet, ale s technologií blockchain. Pokud se chcete dozvědět více o terminologii a dalších technických podrobnostech, podívejte se na tento článek. NFT mohou představovat umění, hudbu, fotografie, návrhy, webové stránky, animace, videa a dokonce i vtipné memy. Takže pokud jste profesionální freelancer, pravděpodobně budete vytvářet nebo produkovat práci alespoň v jedné z těchto oblastí. Základní hodnotovou nabídkou NFT je, že se snaží být autentické a jedinečné. NFT jsou další hranicí v odemykání hodnoty z vašich digitálních výtvorů, což vám umožňuje dělat věci, jako je shánění peněz, propagace umění, budování vaší profesionální značky. V článku se zaměříme konkrétně na propagaci vaší samostatné a kreativní práce.

READ ALSO:  Kdo rozhoduje o platebních podmínkách – nezávislý pracovník nebo klient?

Získejte větší viditelnost a uznání na portálech NFT

NFT jsou nyní žhavým tématem, takže je těžké je a portály NFT ignorovat. Ano, mnoho tržišť umožňuje nezávislým kreativním profesionálům předvést svou práci. Není pochyb o tom, že tato tržiště poskytují viditelnost nezávislým kreativním profesionálům po celém světě. Kolem NFT se objevilo několik tržišť, které lidem umožňují nakupovat a prodávat. Patří mezi ně Foundation (pojmenovaná podle knihy Isaaca Asimova. Skvělé, že?) OpenSea, Rarible a Grimesova volba, Nifty Gateway, ale existuje spousta dalších. Krypto umění, které se prodává na portálech NFTTato tržiště jsou dobrými místy k propagaci vaší práce , a kdo ví, třeba vydělat nějaké ETH. Pokud kurátoři vyberou vaši práci, vaše práce může být na jejich účtech na sociálních sítích a můžete získat větší viditelnost a popularitu.

Účty na sociálních sítích portálů NFT

Mnoho nezávislých, kreativních profesionálů využívá sociální média a tržiště NFT k propagaci své práce. Zde jsou někteří 3D umělci a designéři propagující svou práci na NFT tržištích; Murat Pak, McRacoon, Kaan Ulgener, Pokud potřebujete vidět další příklady, podívejte se na tento článek.

Použití NFT Marketplaces pro marketing

Mnoho důvodů dělá z NFT horké téma. Za prvé, je to nové téma a ve středu tématu je kreativita! Kreativní lidé po celém světě samozřejmě používají NFT k odesílání správných zpráv na správné místo a správným lidem, čímž vytvářejí robustnější profesionální a osobní reputaci. Například společnost Nike nyní drží patent na tenisky založené na blockchainu s názvem „CryptoKicks“. nezbytnou součástí projektu je, že se Nike objevil na mnoha populárních blozích bez dalších marketingových nákladů. Nike CryptoKicksDalším příkladem je slavný umělec Grimes. Všichni ji známe podle hudby a manželství s nejuznávanějším podnikatelem Elonem Muskem. Je méně známou skutečností, že je také kreativní vizuální umělkyní a svůj talent v oboru dokázala prodejem digitálního videa na Nifty Gateway za 388 938,00 $. NFT Crypto Art od Grimes

READ ALSO:  Seznamte se s digitálními nomády Arijanou Tkalčec a Matejem Španem z „Shipped Away“

Zde jsou 3 tipy, jak používat NFT tržiště k propagaci své práce

Buďte v něčem první

Stejně jako v příkladu Nike, pokud byste drželi titul první, zajímaly by vás spíše blogy a tržiště o umění nebo kreativitě. Pokud máte nový nápad nebo již máte nějakou práci, která by se dala nazvat „první“, vložte ji na tržiště NFT.

Získejte pozornost pomocí humoru nebo absurdity

Slavné memy jsou ve světě NFT virální. Například meme The Overly attachment friend, který se stal virálním v roce 2012, se u Foundation prodal za 200 ETH.

Buďte originální a jedineční

Základní hodnotou NFT je, že se snaží být autentické a jedinečné. Můžete tedy publikovat své nejoriginálnější dílo, abyste přilákali více lidí.

About admin

Check Also

Inovativní způsob spolupráce pro freelancery

Inovativní způsob spolupráce pro freelancery

Spolupráce se za poslední rok zcela změnila, protože mnozí z nás byli nuceni pracovat z …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *