Breaking News

Jak dostat zaplaceno jako freelancer v 6 krocích v roce 2022

Snad největší výhodou práce na volné noze je kontrola, kterou máte nad svou pracovní rutinou. Tento způsob života vám umožňuje vypořádat se s vaším mimořádným břemenem a druhy podniků, které podnikáte. V každém případě, pokud existuje jedna část činnosti, nad kterou se zdá, že nezávislí pracovníci přebírají kontrolu, je to vybírání plateb.Byť na volné noze nebo jako dodavatel může být drsný podnik, ale výplata včas je příjemnou kompenzací při uzavření úkolu. Ať už je to jakkoli, v důsledku zasílání žádostí a nesčetných zpráv přistoupilo dobře koordinované „Jednoduché přihlášení!“ titulu, může být pro freelancery velmi obtížné držet se svého záměru platební kalendář.Jakou metodou by tedy mohli nezávislí pracovníci zajistit, aby dostali své peníze na svůj bankovní účet? Pojďme se ponořit do nejúčinnějších kroků, jak nasměrovat své klienty k platbám:

1. Vybírejte si klienty dobře

Pro tuny nezávislých pracovníků výběr klientů znamená pouze výběr jednotlivců, kteří jsou rádi, že je mohou kontaktovat a chtějí s nimi spolupracovat. A majíce na paměti, že jaká může být situace před nástupem do zaměstnání, měli by si dvakrát rozmyslet, s kým potřebují nebo chtějí pracovat. Ne se všemi klienty je těžké pracovat, ale i ti nejlepší klienti to dokážou způsobovat bolesti hlavy na cestě, pokud jde o dodržování splátkového kalendáře. Máte-li možnost, pokuste se získat jejich záznamy o klientech na volné noze nebo rychle prohledejte Google, abyste zjistili, zda si někteří z minulých nezávislých pracovníků nestěžovali na sociální média o nich. Ruul se v současné době připravuje na to, aby bylo nalezení důvěryhodných klientů super snadné díky nadcházející funkci tržiště. Brzy budete mít na výběr spoustu prestižních a renomovaných klientů.

READ ALSO:  5 daňových formulářů pro samostatnou výdělečnou činnost, které potřebujete znát

2. Poznejte svou hodnotu

A co je nejdůležitější, osoby na volné noze musí mít jistotu, že mohou prohlásit, že mají právo na odměnu za dosažení skvělé práce. I když odstraníte ekonomickou hodnotu situace, máte hodnotu jako člověk. Dělat svou práci podle očekávání a dělat ji včas tedy vyžaduje ocenění i včasnou platbu a neměli byste se bát nebo ostýchat to vyjádřit. Pokud jde o část ekonomické hodnoty, pokud nevíte, jakou hodnotu vaše služby stojí, měli byste se podívat na naši nezávislou kalkulačku hodinové sazby stanovení vaší ceny dělat víc než jen „zůstat naživu“.

3. Uzavřete se svým klientem dobře promyšlenou smlouvu

Prvním krokem k zahájení práce na úkolech v rámci vašeho podnikání na volné noze by mělo být sepsání dohody to vysvětluje práci a zahrnuté platby. Když budete mít jasno v nuancích ve vaší smlouvě, může vám to pomoci, jakmile bude práce dokončena a budete od svého zákazníka hledat tu sladkou platbu. Jsou-li v dohodě definovány rozdíly, v tomto bodě není těžké přesně vědět, co a kdy jste dlužni.

4. Komunikujte se svými klienty

Při nastavování byste raději nepřemýšleli o sobě platební podmínky se svými klienty, abyste si zajistili své pracovní zkušenosti. Všichni odborníci se shodují na tom, že nezávislí pracovníci by měli sledovat veškerou korespondenci, která se stane, aby upevnila vaše dohody. Mějte na paměti, že e-maily lze využít jako typ dohody, takže většina korespondence složená pomocí e-mailu se z právního hlediska drží u soudu. Můžete mluvit po telefonu, chatovat přes Facebook nebo dokonce Whatsapp: Ale buďte si jisti napište podrobnosti rozhovoru a pro každý případ pošlete e-mail: V zásadě mějte svou komunikaci v záznamech.

5. Použijte nástroj pro fakturaci a sledování vašich plateb

Mít strukturu, kde sledujete, co přichází a co odchází, je nesmírně důležité pro váš peněžní tok fakturační aplikace pomáhá různými způsoby: Posílí váš finanční vztah s klientem tím, že vám poskytne profesionální status virtuální společnosti, zoficiální vaše očekávání plateb a platební povinnost vašeho klienta Funguje jako připomínka vaší žádosti o platbu a umožní vám sledovat, zda jste obdrželi platbu nebo notIt zvládá zdlouhavé zpracování plateb za vás Tím, že vám a klientovi nabízí více možností online plateb, jako je přijímání kreditních karet, bankovní převody, bankovní převody nebo elektronické peněženky, poskytuje vám a obchodnímu konci flexibilitu a snadnost. Ruul můžete využít k vystavovat faktury a dostávat platby. Odesílání faktur a zajištění plateb s Ruul je rychlé, snadné a zdarma! Jedinými minimálními náklady jsou sazba provize Ruul a transakční poplatky. Chcete-li sledovat své platby na volné noze, můžete využít funkci Ruul „Znovu odeslat“. Tímto způsobem, i když váš klient otevřel fakturu, je možné odeslat žádost o platbu znovu; což je způsob, jak říct „Zaplaťte!“

6. Identifikujte kontaktní osobu odpovědnou za finance nebo účetnictví

V okamžiku, kdy se svými zákazníky hovoříte o splátkách, je nezbytné zajistit, že mluvíte s osobou, která rozhoduje. Jednotlivec, který vám dává práci, nemusí být tím, kdo si přivlastňuje platby. Zeptejte se předem, kdo bude zpracovávat vaše faktury Ruul, a vysvětlete, že nechcete obtěžovat svůj hlavní kontakt ohledně problémů s platbami. Pokud budete mít na paměti správnou kontaktní osobu, oddálíte budoucí potíže ve vašich pokusech o vybírání plateb.

About admin

Check Also

Talent Talks #3: Seznamte se s novinářem, kurátorem obsahu a komunitním manažerem Hismaldy Santos

Talent Talks #3: Seznamte se s novinářem, kurátorem obsahu a komunitním manažerem Hismaldy Santos

Na této epizodě Talentové rozhovory, v naší exkluzivní sérii, kde zveme sólové talenty z komunity …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *