Breaking News

Co je to „Company-as-a-Service“ a 5 důvodů, proč byste měli zvážit

Věk „jako služba“

“Společnost jako služba” je typ služby, který umožňuje nezávislým nebo neregistrovaným jednotlivcům fakturovat svým zákazníkům jako korporace. Tímto způsobem si podniky, které využívají nezávislé pracovníky, mohou odečíst platbu z daní nebo ji ukázat jako výdaj. Není třeba vysvětlit „Co“ a „Jak“, ale část „Proč“ o společnosti jako služby (CaaS) je třeba prozkoumat. V moderním technologickém ekosystému a žargonu bílých límečků SaaS je slovo, které se hází kolem jako frisbee v rámci setkání bratrstva v konečném zápase frisbee. SaaS je zkratka „Software as a Service“, obchodní model, který mění konvenční metodu nákupu softwaru na plný úvazek na základě licence s „pronájmem“ softwaru na pevně stanovené časové intervaly. Poté, co se SaaS stalo tak trochu známým modelem, přišlo mnoho odvozenin a nakonec to Wikipedie musí dát do konkrétního článku:aaS je akronym pro jako službu (např. X jako služba) a odkazuje na něco, co je zákazníkovi zpřístupněno jako služba, vždy v kontextu cloud computingu.Společnost jako služba je jednou z nejnovějších, ale pravděpodobně nejpotřebnějších verzí aaS, pokud jste a na volné noze nebo digitální nomád.

The Shift, The Freelancer, The Disruption

Vzhledem k tomu, že konvenční způsob podnikání zaznamenal v průběhu 21. století určité narušení, není šokující vidět, že na tyto změny reagují i ​​pracovní síly a začínají lámat formy kolem toho, co lze považovat za „běžné“ povolání. Zatímco byl považován za „unášeče“, než se z toho stalo něco s požadovaným titulem, který by se měl nosit, Na volné noze a vzdálených zaměstnanců roste počet a dostali se do centra pozornosti, protože se stala mnohem agilnější a levnější alternativou začleněných poskytovatelů služeb nebo zaměstnání na plný úvazek v místě. S tím nastaly pro obě strany neklidné časy, protože nezávislí pracovníci nebyli považováni za rovnocenné svým klientům, pokud jde o „komerční pověst“, a smlouvání nebo splácení dlouhých plateb byly věci, na které by si freelancer rychle zvykl, protože renomované firmy by tohoto postavení zneužily a na druhé straně medailonu, nechat se napálit nezávislými pracovníky nebo je nutit dělat něco včas, by se stalo iniciací pro mnoho firem, které si zvolily cestu využití volné pracovní síly. Obě strany, s jejich právy a křivdami, by tvrdil, že by to mohlo být provedeno spořádanějším způsobem. Bylo založeno, používáno a zrušeno mnoho prostředníků a platforem na volné noze, protože několik z nich udělalo něco v pořádku a získalo důvěru. Samotná transakce se může stát peklo, pokud jsou klient a nezávislý pracovník odděleni měnami, daňovými zákony a mnoha, MNOHA hranicemi. Navíc se většina světa nepočítá platby na volné noze tak jako daňově uznatelné, což je trnem v oku účetních a samozřejmě ve čtvrtletních finančních zprávách. Mezitím ne všechny typy služeb vyhovují těmto nezávislým webům; to je místo, kde by nezávislý pracovník s udržitelným příjmem začal uvažovat o začlenění. Za starých časů před Ruul to mohlo být považováno za jedinou možnost, ale mnoho zemí na světě má velmi rozsáhlý seznam objednávek, které je třeba vyplnit, jen aby mohli začít podnikat; a udržovat si jeden, i když neděláte SKUTEČNÉ podnikání za účelem vydělávání peněz, stojí peníze.

READ ALSO:  6 perfektních dárků pro freelancery a digitální nomády

Proč byste měli zvážit vytvoření virtuální společnosti

Tím se dostáváme k části PROČ modelu Company-as-a-Service, se kterou přišel Ruul:

  1. Založení virtuální společnosti (což je název služby v termínu „CaaS“) je bezplatné a rychlé, ale není to stejné jako se začleněním.
  2. Být na volné noze znamená být bez cihel a malty. Chcete jet podnikat na vzdálený ostrov. Vy to uděláte vy, vaše virtuální společnost jde s vámi přes hranice, protože nemá ani nepotřebuje fyzickou adresu.
  3. Není nutná žádná byrokracie. “Řekl Nuff.”
  4. Platíte, až když dostanete zaplaceno. Nebudete pálit peníze jen proto, abyste si udrželi „aktivní status“ pro své podnikání.
  5. Vaše virtuální společnost je stejně legitimní jako ta konvenční. Faktura, kterou vytvoříte, nejsou monopolní peníze; drží moc, stejně jako ten konvenční.
  6. Pokud pro vás těchto 5 důvodů není dostatečně přesvědčivých, pokračujte. Než to však uděláte, zkontrolujte čas a náklady na zahájení podnikání ve vaší zemi. Potenciální čekání až 4 měsíce plus fixní náklady na zahájení vás mohou motivovat k tomu, abyste se pokusili zaregistrovat u Ruul, prvního poskytovatele služby „Company-as-a-Service“.

About admin

Check Also

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Digitální nomádští vlogeři jsou zvláštním druhem lidí, kteří se živí cestováním po světě a vytvářením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *