Breaking News

Co je digitální občanství a proč je důležité

S tím, jak se svět stává propojenějším a digitální prostor exponenciálně roste, se každý den nalevo a napravo začnou objevovat nové koncepty, které zásadně změní naše chápání toho, že jsme součástí země, etnické skupiny nebo firmy. A protože je to správné pro všechno na internetu, musíme nejprve skutečně určit, co je správné nebo špatné, a podle toho vzdělávat naše děti i sebe. Zatímco se svět stává více propojeným a digitalizovaným, přichází nové téma „digitální všechno“ je v centru pozornosti a nejdůležitější a vzrušující částí tohoto tématu je „Digitální občanství“.

Co je digitální občanství?

Vzhledem k tomu, že stále větší počet výzkumných pracovníků pečlivě spolupracuje s obsahem, mezi sebou navzájem a s různými sítěmi, myšlenka digitálního občanství se ukazuje jako postupně významná. Člověk si proto klade otázku: co je digitální občanství? No, první občanství, které je formálně definována jako „kvalita reakce jednotlivce na členství v komunitě“. Díky tomu je občanství mnohem složitější než jednoduchá právní záležitost, ale spíše takové, které sestává ze sebepoznání, interakce a důvěrné znalosti místa, jeho lidí a jeho kulturní historie. Digitální občanství je tedy téměř něco velmi podobného: kvalita reakce jednotlivce na členství v digitální komunitě“ by byl slušný první rozkol v definici. Digitální občanství zmiňuje schopnost důrazně, zásadně a zdatně se propojit v digitalizovaném světě a propojeném stavu, přičemž čerpá ze schopností úspěšné korespondence a tvorba, praktikovat typy sociálních zájmů, které si jsou vědomy lidských práv a rovnováhy prostřednictvím schopného využívání inovací.

Proč je digitální občanství důležité?

Vybavený a pozitivní závazek k technologickému pokroku (tvorba, práce, sdílení, randění, zkoumání, hraní, předávání a učení); účinné a schopné zapojení (hodnoty, schopnosti, chování, informace) do sítí (sousedských, národních, celosvětových) na všech úrovních (politické, měnové, sociální, sociální a mezikulturní); být zapojen do dvojího procesu hluboce zakořeněného učení (neformální, příležitostné a neformální prostředí) a neustále chránit lidský respekt. Trénink digitálního občanství je posilování dětí prostřednictvím výuky nebo získávání dovedností pro učení a dynamického zájmu o pokročilé Společnost.Toto je učení, schopnosti a porozumění požadované pro jednotlivce, aby praktikovali a chránili svá spravedlivá práva a povinnosti na webu a prosazovali a zajišťovali lidská práva a standard pravidel na internetu.Na své nejjednodušší úrovni se snaží zaručit že jednotlivci, kteří nejsou „digitálními místními“ nebo nemají příležitost stát se „digitálními občany“ nebo „digitálními občany“, nejsou v budoucí společnosti podceňováni. Se zlepšením mírně skromných inovací je „počítačová díra“ nutně dírou ve schopnostech potřebných k využití inovace, než přístup k inovacím zásadně.

READ ALSO:  Jak mohou NFT pomoci freelancerům propagovat jejich práci?

Školení digitálního občanství

V různých zemích školy prezentují „Výuku pro pokročilé občanství“, aby vyzvaly mladé lidi, aby si vybudovali své online schopnosti, odhodlání a představivost, stejně jako si uvědomují legitimní důsledky své online aktivity. Digitální občanství hovoří o dalším prvku výuky občanství, který se zaměřuje instruovat studenty, aby pracovali, žili a sdíleli v pokročilých situacích pozitivním způsobem. Protože se tato vylepšená verze občanství stává novou normou; samozřejmostí budou i další části a práva související s občanstvím, jako je e-rezidence, virtuální společnosti nebo vládní služby pro digitální nomády, digitální místní obyvatele.

Digitální občanství a budoucnost práce

Jak jsme mluvili o digitálních nomádech v našem předchozím příspěvku na blogu, je nemožné těmto trendům porozumět, protože budoucnost se odhaluje jako trend bez hranic, další generaci, dnešní děti, je třeba dobře učit. budoucí generace budou mít modernější a technicky zdatnější profesní dráhu a více možností, jak si vydělat na živobytí. Jakmile země a podniky začnou chápat hlavní výhody vzdálené práce a virtuálních společností, stanou se dnešní digitální nomádi průvodci a průkopníky, kteří digitálním občanům vydláždili cestu k jasnějšímu a hyperpropojenému světu příležitostí. současní digizens, kteří musí být ode dneška součástí budoucnosti, stačí, aby se zapsali do Ruul pro své virtuální společnosti.

About admin

Check Also

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Digitální nomádští vlogeři jsou zvláštním druhem lidí, kteří se živí cestováním po světě a vytvářením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *