Breaking News

Chytrý, rychlý a elegantní: Seznamte se s novým řídicím panelem Ruul

Máme vzrušující zprávy pro kolegy a budoucí Ruulery – na základě vaší zpětné vazby a požadavků jsme zrenovovali a vylepšili řídicí panel Ruul, kde tisíce talentů a organizací po celém světě každý den aktivně vytvářejí transakce, aby pracovaly v souladu s kompatibilitou. Restartovaný řídicí panel je nyní chytřejší a rychlejší než kdy předtím a připraven k použití.

co se změnilo?

Naše rozhraní bylo zcela obnoveno uhlazenější vzhled a snadnější navigace. Je také jednodušší a přitažlivější pro oči! Také jsme zahájili naši cestu k rozšíření jazykových možností a přidali Turecká varianta. Zůstaňte naladěni na nadcházející jazyky, řídicí panel bude brzy k dispozici ve dvou dalších jazycích funkce fakturace byla zjednodušena a nyní vyžaduje méně kroků. Jako velkou transformaci jsme nyní umožnili a možnost hostovánícož znamená, že klienti mohou platit talenty bez nutnosti registrace nebo přihlášení. Také jsme představili nové funkce a nástroje aby byl váš zážitek co nejpohodlnější. Řídicí panel je navržen tak, aby vám mohl poskytnout všechny potenciální odpovědi na vaše otázky, ale v případě, že budete potřebovat okamžitou podporu, budete nyní moci obraťte se přímo na náš tým podpory z palubní desky.

Jak vás oslovujeme

Od chvíle, kdy se přihlásíte na řídicí panel, si uvědomíte, že vás již neoslovujeme jako nezávislí pracovníci a firmy. Překračujeme tuto dualitu a místo toho voláme jednotlivé profesionály talenty a právnických osob organizací. Během let poskytování řešení pro různé sólové profesionály jsme byli svědky toho, že nezávislí pracovníci jsou, a pokud ne, usilují a hledají způsoby, jak se stát legitimními podniky. Kromě toho jsme často dostávali dotazy a požadavky od větší komunity talentů mimo nezávislé pracovníky, kteří by chtěli těžit z našich flexibilních a univerzálních funkcí. Proto od nynějška volíme širší termín Talenty když hovoříme o jednotlivých uživatelích. Přijetím širší definice podnikání jsme se rozhodli nahradit termín, který používáme pro podnikatelské subjekty, se kterými pracujeme jako organizací. Tento termín má zahrnovat všechny typy organizací (neziskové i ziskové) všech velikostí, které chtějí hladce spolupracovat s talenty na dálku po celém světě.

READ ALSO:  Lalit Mangal z Airmeet: „Vzdálený život a virtuální události tu zůstanou“

Co změna přináší talentům?

Pokud jste sólový talent, zde je to, co můžete udělat s rebootovaným řídicím panelem Ruul:

Sledujte své nedávné aktivity pomocí oznámení

Nyní můžete být informováni o posledních aktivitách, které jste na svém řídicím panelu realizovali, jako jsou vaše poslední faktury, dokončené kroky, klienti, které jste přidali, nebo přátelé, které jste pozvali.

Fakturujte snadněji pomocí jednoduchých pokynů a méně kroků

Karta faktury je vylepšena, má lepší vzhled a přináší mnohem efektivnější prostředí. Budete moci vystavovat a odesílat faktury svým klientům se srozumitelnými kroky a akčními tlačítky.

Prohledávejte faktury s různými štítky stavu

Vaše faktury mají jasné a popisné rozdělení stavu, jako je zaplaceno, nezaplaceno a archivováno. Můžete také prohledávat své faktury podle jejich data a klienta (klientů), se kterým jsou propojeny.

Přidávejte klienty velmi snadno a spravujte je pomocí segmentovaných karet

Ve většině případů stačí k přidání klientů nyní pouze přidat jejich umístění a daňové identifikační číslo. Své klienty můžete filtrovat podle jejich stavu jako Ověřené, Neověřené, Aktivní, Pozvaní nebo Archivovaní.

Bleskově přidejte nebo změňte podrobnosti o svém platebním účtu

Nyní je snazší než kdy dříve přidat své bankovní údaje nebo nastavit preferovaný účet jako jiný.

Snadné díky automatizovaným ověřovacím procesům

Vstupní nabídka vás provede kroky, které musíte dokončit, než budete moci využívat naše funkce v plném rozsahu. Ověření ID a účtu je díky automatizovaným procesům jednodušší a rychlejší.

Umožněte klientům platit bez registrace s pokladnou pro hosty

Vaši klienti nyní mohou platit vaše faktury jedinou návštěvou vyhrazeného platebního okna, aniž by se museli registrovat do Ruul nebo se přihlašovat ke svému stávajícímu účtu.

Oslovte náš tým podpory jedním kliknutím

S novým tlačítkem Žádost o podporu můžete přímo kontaktovat náš tým podpory ze svého řídicího panelu, kdykoli budete mít jakékoli dotazy.

Přihlaste se pomocí účtů Google a LinkedIn

Ke svému účtu Ruul se můžete přihlásit kromě své staré dobré e-mailové adresy a hesla také pomocí svých sociálních přihlašovacích údajů.

Jaké změny organizace čekají?

Pokud jste zástupcem organizace, můžete na svém novém řídicím panelu Ruul dělat následující:

Plaťte bez přihlášení pomocí nové možnosti pokladny pro hosty

Plaťte faktury za talenty na cestách pomocí adresy URL, kterou s vámi váš talent bude sdílet, aniž byste se museli přihlašovat ke svému účtu. Jedná se o funkci, která byla velmi často žádána a je zde, aby vám poskytla čas a zjednodušila vaše platební procesy!

Snadno sledujte své nedávné aktivity

Nyní dostáváte oznámení o posledních aktivitách, které jste na svém řídicím panelu realizovali, jako jsou vaše poslední faktury, dokončené platby, talenty, které jste přidali, nebo kolegové, které jste pozvali.

Snadnější zahájení fakturace pomocí jednoduchých pokynů a méně kroků

Karta faktury v hlavní nabídce je vylepšena a má čistší vzhled. Nyní budete moci iniciovat a spravovat faktury se svými schopnostmi pomocí samovysvětlujících kroků a akčních tlačítek.

Prohledávejte své faktury pomocí popisných štítků stavu

Samostatné karty rozlišující vaše faktury vám poskytují jasnou představu o stavu vašich faktur. Již nebudete muset zahajovat filtrovaná vyhledávání pokaždé, když si potřebujete prohlédnout své předchozí transakce.

Zaplaťte za více talentů hromadně pomocí konsolidovaných faktur

Mnoho plateb za talenty můžete sloučit do jednotlivých faktur a zaplatit své talenty najednou.

Spravujte své talenty pomocí segmentovaných karet

Najděte všechny informace týkající se všech vašich talentů na vyhrazené kartě v hlavní nabídce.

Přidejte více společností pro správu účetnictví a financí

Spravujte talenty pro více společností, které zastupujete, jejich snadným přidáváním a ověřováním.

 

About admin

Check Also

Etiketa pro setkání Zoom

Etiketa pro setkání Zoom

Měli jste někdy problémy s tím, jak se připojit ke schůzkám Zoom, najít správný odkaz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *