Breaking News

8 dovedností na volné noze s vysokými příjmy, které se můžete naučit v roce 2023

Být vysoce kvalifikovaným nezávislým pracovníkem má mnoho výhod v rostoucí ekonomice koncertů, zvláště pokud chcete dobře vydělávat při práci na dálku. Technologické společnosti nabízejí vynikající příležitosti pro nezávislé pracovníky po celém světě. Jaké jsou však nejziskovější dovednosti, které je třeba se naučit, a proč byste měli mít dobře placené dovednosti na volné noze? Vysoce placené dovednosti lze považovat za tvrdé dovednosti, které jsou spíše technické. Tyto dovednosti nabízejí konkurenceschopný příjem a lepší smlouvy pro pracovníky na volné noze, kteří vyžadují tyto konkrétní dovednosti a znalosti. V tomto článku shrneme nejžádanější dovednosti v roce 2023.

Nejžádanější dovednosti pro rok 2023

Následující dovednosti na volné noze jsou některé z nejoblíbenějších dovedností v různých odvětvích. Prozkoumali jsme různé dovednosti na volné noze, které vám mohou vytvořit vynikající kariéru na volné noze.

1- Schopnosti programování

Pokud mluvíme o nejziskovějších dovednostech, které je třeba se naučit, seznam by měl začít dovednostmi programování. Posledních dvacet let roste poptávka po programátorech s různými specifickými dovednostmi. Není divu, že nejžádanější počítačové dovednosti jsou také nejoblíbenějšími tématy v technologických sektorech, jako je vývoj umělé inteligence nebo vývoj blockchainu a kryptoměn. Pokud ovládáte programovací jazyky nebo jste připraveni se nějaký naučit, je skvělý čas začít. . Protože můžete mít tvrdé dovednosti, jako je vývoj mobilních aplikací, vývoj webových stránek, programování, Amazon Web Service (AWS), budou i nadále velmi žádané.

2- Úpravy videa

Zatímco video obsah je každým dnem stále populárnější, není divu, že v roce 2023 je jednou z nejziskovějších dovedností, kterou je třeba se naučit, editace videa. Protože můžete najít klienty z korporátních společností nebo reklamních agentur, nebo pokud se podíváte na webové stránky trhu práce na volné noze, uvidíte masivní poptávku po dovednostech v oblasti střihu videa.

READ ALSO:  Co dělat po vysoké škole? 4 kariérní tipy

3- Digitální marketing

Když mluvíme o digitálním marketingu, měli bychom vědět, že digitální marketing má širokou škálu kategorií, jako je marketing na sociálních sítích až po výkonnostní marketing. Nejžádanější dovednosti digitálního marketingu jsou samozřejmě také technické. Dobrou zprávou je, že pokud nejste obeznámeni s digitálním marketingem, můžete se zúčastnit online kurzů a rozhodnout se, které dovednosti digitálního marketingu jsou pro vás vhodnější.

4- Analýza dat

Hledáte nové dovednosti, jak se naučit vydělávat peníze? Analýza dat může být dovednost, kterou hledáte. Vzhledem k tomu, že data jsou nový olej, není divu, že jednou z nejlepších dovedností pro práci na volné noze je analýza dat. Jak můžete hádat, nejžádanější dovednosti v oblasti velkých dat jsou v technologickém průmyslu. Zjednodušeně řečeno, pokud se rozhodnete být datovým analytikem, budete potřebovat technické dovednosti k analýze dat a vytváření sestav na základě poznatků. Je to práce, která je dobře placená a naplňuje. Jednou z výhod práce datového analytika je, že můžete plánovat svou budoucnost a vstoupit do role datových vědců.

5- Grafický design

Kariéra grafického designu na volné noze vyžaduje kreativitu a vynikající komunikační schopnosti. Pokud důvěřujete svému kreativnímu talentu, grafický design pro vás může být vzrušující. Měli byste vědět, že existují některé základní programy, které byste měli ovládat, abyste dosáhli svého snu. Rozebereme programy pro navrhování, které musíte ovládat, abyste byli skvělým grafikem. Měli byste používat Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Digital (UI, UX, Sketch). Také byste měli znát základy typografie a brandingu.

6- Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače, jinými slovy, dovednosti SEO vědí, jak zvýšit návštěvnost webových stránek. K měření výkonu webových stránek jsou k dispozici různé nástroje SEO a existuje také několik technik, jak maximalizovat hodnoty. Optimalizací kopií a vstupních stránek byste měli být schopni zvýšit organickou návštěvnost.

READ ALSO:  Práce v ekonomice na koncertech vs práce na volné noze

7- Copywriting

Pokud chcete vydělávat více peněz psaním pro reklamu nebo jiné marketingové oblasti, měli byste se dozvědět více o nejlepších dovednostech pro psaní na volné noze. Je to dobře placená dovednost, kterou se každý člověk může rychle naučit, a také, pokud máte práci a hledáte vedlejší koncert, můžete rychleji zahájit kariéru copywritingu na volné noze.

8- Fotografie

Schopnosti fotografa na volné noze jsou vždy velmi žádané. Pokud jste sebemotivovaný, kreativní člověk se síťovými dovednostmi, fotografování na volné noze může být dovedností, kterou byste měli mít. Jedna dobrá věc na fotografování na volné noze je, že formální školení není povinné. Pokud si myslíte, že máte na to být fotografem, můžete se to naučit za pochodu.

BONUS: Špičkové dovednosti, které budete v budoucnu potřebovat

V roce 2030 budete pravděpodobně dělat práci, která nyní ani neexistuje. Samozřejmě, že létající auta nebo cestování časem tu ještě nejsou, ale svět se velmi rychle mění, a to znamená, že musíte přijít na to, jak se připravit na svou budoucnost. Nebuďte překvapeni, když si přečtete ty nejžádanější dovednosti pro budoucnost. Zde jsou některé z nejzajímavějších pracovních dovedností pro budoucnost:

  1. Dron Traffic Optimizer
  2. Samořídící automechanik
  3. Tvůrce cest v rozšířené realitě
  4. Manažer obchodního rozvoje umělé inteligence
  5. Manažer týmu člověk-stroj

About admin

Check Also

Co je autonomie a proč je důležitá pro rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Co je autonomie a proč je důležitá pro rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Velká rezignace zasáhla svět bouří s dlouhodobými (ne-li trvalými) následky. Organizační psycholog profesor Anthony Klotz, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *