Breaking News

3 kroky k úspěšnému freelanceru

Vytváření kariérních cílů pro sebe může být zkouškou, zvláště když se snažíte být úspěšným freelancerem. Zastánci praktik, jako je 90denní rok a 12týdenní rok, doporučují, aby pravidelnější stanovování cílů mělo za následek vyšší míru dosažení. Jak ale nezávislý pracovník staví a lpí na svých obchodních cílech? Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak se stát úspěšným nezávislým pracovníkem a jak dosáhnout cílů pro vaši kariéru na volné noze.

Jak se stát úspěšným freelancerem

Jdi ve velkém nebo jdi domů

Myslet ve velkém začíná nastavením 10minutového časovače a načmáráním všech vašich přání pro vaše podnikání na volné noze – bez ohledu na to, jak divoká mohou být. Než zjistíte, jak se stát úspěšným freelancerem, měli byste definovat, jak vypadá úspěch na volné noze pro vaši situaci.Položte si otázky jako:

 • Proč jsem v tomto oboru?
 • Čeho chci dosáhnout?
 • Kolik příjmů chci nakonec získat?
 • Kdo jsou moji ideální zákazníci?
 • Kolik hodin týdně chci pracovat?
 • Je důležité odolat obavám, které stojí v cestě, protože drobné cíle vám přinesou drobné výsledky. Dejte si oprávnění snít a myslet ve velkém; mířit na měsíc.

  Plán v atomových měřítcích

  Jakmile budete mít jasno o velkých objektech pro úspěch na volné noze, rozdělte je na konkrétní čtvrtletní a měsíční položky aktivit. Na začátku každého týdne použijte své měsíční objekty jako zdroj napište si „nezbytné věci“ pro vaši sólovou kariéru které vám pomohou stát se úspěšným freelancerem. Mohlo by to být tak prosté, jako byste se drželi pravidelné rutiny úkolů, místo abyste nechali běh každodenního života diktovat vaše pracovní tempo. Při tom můžete vidět, že přiřazování konkrétních intervalů během týdne k nalezení potenciálních klientů a vytváření sítí je přesně to, co kariéra se musí dostat na další úroveň. V každém případě si pamatujte, že si na týden vezměte maximálně tři předměty, abyste se vyhnuli zaplavení – nechtěli byste se dohnat k bodu vyhoření.

  Korekce kurzu na cestě stát se úspěšným freelancerem

  Když máte připravené týdenní objekty, zmapování dvou až tří nejdůležitějších věcí, které je třeba každý den dělat, je hračka. Přesto zde většina lidí zakopne, protože je tu tolik věcí, které je třeba udělat, a málo času. Jak se můžete vyhnout nekonečnému odsouvání základních úkolů na další den? Jaký je nejlepší způsob, jak řídit svůj čas na volné noze? Musíte se o to pokusit nejprve udělejte konkrétní úkoly—než se všechno ve váš standardní den zvrtne. Chcete-li to provést, můžete se probudit o hodinu dopředu, zkontrolovat e-maily po zorganizování práce nebo přesunout svůj kalendář, abyste měli ráno více volného času. Zatímco ostatní věci, jako je fakturace klientům a odpovídání na e-maily, vás nutně neposouvají k vaší velké sny, mohou být stále relevantní pro zdraví vaší samostatné firmy. K tomu vám pomůže Ruul: Vyberte si den, kdy vytvoříte faktury a vystavíte je svým klientům, nebo je nastavte jako opakující se, abyste je mohli dokonce překročit z vašeho seznamu úkolů úplně. Zde je několik přístupů, které můžete vyzkoušet a které vám pomohou dosáhnout úspěchu na volné noze:

  • Vytvářejte vyhrazené hromady času pro různé úkoly, abyste snížili rozptylování
  • Použijte aplikace pro sledování času, jako je Timely nebo Toggl, abyste udrželi fakturovatelný čas
  • Zařaďte úkoly s ClickUp, Trello, Asana nebo Basecamp
  • Nakonec se snažíte vytvořit silný pracovní postup, aby váš denní obchodní plán zůstal vyvážený a vaše kariéra na volné noze stále kvetla. Klíčem k úspěchu na volné noze je najít určitou konzistenci a rytmus, který vám vyhovuje.

   Připravte se na dosažení více než kdy jindy!

   Představovat si velké, umisťovat předměty o velikosti sousta a mít své priority na vrcholu seznamu úkolů vás povede k tomu, abyste se stali velkými a nakonec se stali úspěšným freelancerem. A když dosáhnete svých cílů, je důležité dát si pauzu a obdivovat vaše úspěchy, bez ohledu na to, jak malé jsou. Tato metoda vám dá každodenní nutkání, které potřebujete, abyste stále dřeli a nakonec dosáhli svých nejdivočejších snů. Další tipy a návody, jak se stát úspěšným freelancerem, sledujte i nadále na blogu Ruul. Hodně štěstí na vaší cestě!

READ ALSO:  Co je to „Company-as-a-Service“ a 5 důvodů, proč byste měli zvážit

About admin

Check Also

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Top 10 kanálů na YouTube digitálních nomádů, které musíte v roce 2022 sledovat

Digitální nomádští vlogeři jsou zvláštním druhem lidí, kteří se živí cestováním po světě a vytvářením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *