Breaking News

10 jednoduchých způsobů, jak zůstat fit a aktivní jako freelancer

Pro mnohé byla práce na dálku darem z nebes. Zaměstnanci v drtivé většině preferovali flexibilitu a svobodu, kterou přináší práce z domova nebo kdekoli jinde, kde se rozhodnou. Lidé milují práci na dálku natolik, že to vypadá, že tu zůstane. Práce na dálku má však určité nevýhody. Práce z domova byla pro freelancery úžasná, ale pro některé je těžší udržet se ve formě. Proto se podíváme na pár užitečných tipů pro freelancery, aby byli fit. Zde se zaměříme výhradně na zlepšení vašeho fyzického zdraví a na to, abyste se dostali zpět do formy.

Jak zůstat zdravý při práci z domova

Jaké by tedy mohly být nevýhody práce na volné noze? No, udržet se ve formě při práci z domova je někdy těžší. Zatímco někteří využili šanci využít uzamčení jako čas, aby využili běžecký pás fungující jako věšák na kabáty, mnozí z nás ne. Existuje mnoho legitimních důvodů, proč jsme všichni nedělali salonky na schodišti, ale teď máme šanci to napravit přidáním několika cvičení do našeho každodenního programu. Pojďme se podívat na několik tipů, jak se dostat do formy:

Trávit čas venku

Skvělý a jednoduchý způsob, jak začít být aktivní, je jít ven. Chodit na procházky se psem, běhat, podnikat malé túry, cvičit venku jógu a dělat něco více venku, jako je jízda na kajaku, to vše jsou skvělé způsoby, jak se dostat do formy. Najděte to, co nejlépe vyhovuje vašim zájmům, a pusťte se do toho. Venkovní aktivity jsou zábavné a lze je snadno začít zlepšovat jak své fyzické, tak duševní zdraví.

Zůstaňte aktivní, když nemůžete jít ven

Se vším, co se říká o tom, jak je venku nádherně, není vždy možné jít ven. Jsou tu uzamčení, lidé mohou onemocnět nebo cokoli jiného. To vám však nebrání být aktivní. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout, je pomocí proměňte svůj dům v domácí posilovnu. Existuje spousta cviků, které můžete dělat doma i kolem něj bez vybavení. Některé z nich zahrnují vyzkoušené opravdové klasiky jako kliky nebo setupy, ale existují i ​​​​jiné způsoby, jak se můžete dostat fyzicky aktivní. Cvičení jako strečink nebo jóga jsou skvělé způsoby, jak být aktivní, pokud kliky nejsou vaším šálkem čaje.

Zařaďte pohyb do svého každodenního života

Začlenění pohybu do vašeho každodenního života je skvělý způsob, jak ošidit systém. Může to být tak snadné:

 • děláte lýtka, když stojíte ve frontě
 • pomocí stojícího stolu
 • chůze při používání telefonu
 • zaparkujte dále od cíle, abyste mohli chodit dále
 • Zavedení malých změn do vaší každodenní rutiny je skvělý způsob, jak zůstat aktivní. Klíčem je najít způsoby, jak k tomu dojít vplížit aktivitu do svého života to by tam normálně nebylo. Udělat si z těchto malých činností zvyk je dobrý první krok, který musíte udělat, když se dostanete do formy.

  Jezte správně a plánujte si jídlo

  Zeptejte se jakéhokoli lékaře nebo odborníka na výživu a oni vám řeknou, že pravděpodobně nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, když se dostanete do formy, je zlepšit svůj jídelníček. Pravděpodobně jste to slyšeli tolikrát, že to zní jako klišé, ale stojí za to zopakovat, že zdravá strava je důležitou součástí zdravého života. Jak to tedy uděláme? Zásobení vašeho domova zdravými svačinami je dobrý způsob, jak zajistit, že budete jíst zdravě. Jedním ze způsobů, jak sabotujeme naši dietu, je jíst nezdravé jídlo jako svačiny, protože prostě nemáme přístup nebo čas na přípravu. zdravá zdravá jídla. Zvažte tedy nahrazení bramborových lupínků banánovými lupínky nebo jinými podobnými pohyby. Také se ujistěte, že jezte vyvážená jídla, která vyhovují vašemu jídelníčku a chuti. Pokud jste například vegetarián, budete muset najít způsoby, jak získat potřebné živiny z nemasných výrobků. Vezměte tedy v úvahu své zdraví, jakékoli zdravotní problémy nebo jiné dietní potřeby a najděte způsoby, jak to udělat zdravá a dobře vyvážená jídla.Dobrým způsobem, jak si to usnadnit, je začít s přípravou jídla. Pokud nejste obeznámeni, příprava jídla je koncept přípravy celých pokrmů předem, aby vám ušetřil čas při vaření. Příprava jídla vám umožní vážně přemýšlet o svém nutriční cíle a zvažujte své jídlo moudře, protože podnikáte krok k aktivnímu plánování jídla a stravy.

  Zůstaňte hydratovaní

  Zůstat hydratovaný je jednou z věcí, které často přehlížíme, pokud jde o nalezení zdravé rovnováhy. Až příliš často ignorujeme signály našeho těla, které nám říkají, že potřebujeme něco k pití, nebo v horším případě pijeme věci jako limonády nebo jiné slazené nápoje, které našemu tělu neprospívají. Takže zůstaňte hydratovaní; pijte, když máte žízeň, a ujistěte se, že to, co pijete, je dostatek vody, pokud to není ze zdravotních důvodů určeno jinak.

  Získejte motivaci

  Jak se mohou nezávislí pracovníci soustředit? Jedním ze způsobů, jak to dělají, je získání a udržení motivace. Motivace je jiskra, která udržuje freelancery u míče, zvláště s ohledem na to, jak hektický může být životní styl na volné noze. Mějte na paměti věci, které vás motivují ve svém každodenním životě, abyste si připomněli, proč tyto věci děláte. Ale i když motivace může být jiskrou, která vás posouvá, stejně důležité je být disciplinovaný. Budou dny, kdy motivace nebude přítomna, a tak vaše disciplína dovede věci do konce. Nezapomeňte tedy zůstat disciplinovaní a motivovaní, pokud jde o vaši fyzickou zdatnost.

  Pozitivní mysl, pozitivní myšlenky

  Posledních pár let bylo neuvěřitelně stresujících se vším, co se stalo, a tak je snadné pochopit, proč někteří lidé nemusí být šťastní táborníci. Ale udržet si pozitivní mysl je dobrý způsob zlepšit své zdraví a náladu. Lidé s pozitivními myšlenkami budou s větší pravděpodobností produktivnější a také zdraví. I když to není snadné, měli byste se snažit mít ve svém životě nějakou pozitivitu. Mějte na paměti dobré věci ve svém životě a zaměřte se na to a zároveň se snažte vyhýbat nebo omezit věci, které vyvolávají negativní myšlenky. Pokud tak učiníte, pomůže vám to zlepšit náladu a zároveň se budete cítit lépe.

  Přemýšlet

  Meditace, práce na dálku a duševní zdraví mohou jít ruku v ruce. S využitím flexibility, kterou vám práce na dálku poskytuje, by meditace měla být na vašem seznamu úkolů. Meditace je dobrý způsob, jak vyprázdnit mysl od myšlenek a soustředit se na sebe a svůj stav bytí. Jde o víc než jen tiše sedět; je to aktivní dovednost, kterou můžete rozvíjet a cvičit a která zlepšuje vaše zdraví. Zaměření myšlenek a vyčištění mysli od potenciálně stresujících myšlenek je dobrý způsob, jak se zlepšit duševní pohodu. To je důvod, proč je meditace, ať už jste schopni zvládnout jakýkoli zdravý způsob, skvělou činností, kterou můžete přidat do svého repertoáru.

  Udělejte si čas na cvičení

  Cvičení je jednou z aktivit, které můžete přidat ke svému každodennímu zvyku překonávat překážky ve vašem každodenním životě, které omezují vaše šance. Ne každý má přístup do posiloven nebo je dokonce má rád. Možná neznáte správné techniky nebo jste příliš horliví na to, abyste se vypořádali s bolestí. Takže je těžší se dostat do cvičení. Ale cvičení za to stojí. Výhody cvičení jsou četné:

   • lepší fyzické zdraví
   • úleva od stresu
   • zlepšená nálada
   • duševní zdraví
   • dokonce možná rozšířit váš společenský život
   • Existuje tolik různých aktivit, které můžete dělat, od sportu po tělocvičny nebo věci jako jóga. Pokud se chcete dostat do formy, pak je cvičení nutností. Zde je seznam zdrojů, které vám mohou usnadnit začátek:1. MapMyRun je aplikace, která je užitečná nejen pro sledování vašich aktivit, ale také pro poskytování užitečných dat pro zlepšení vašich metod2. MoovBuddy je aplikace nabízená s zvýhodněný poplatek Ruulers od komunitního partnera, mapování cvičebních plánů vytvořených lékaři a fyzioterapeuty speciálně navrženými tak, aby vám pomohly zmírnit bolesti kloubů a zad a zvýšit vaši kondici.3. 30 Day Fitness je aplikace, která sleduje vaše kondiční cíle a poskytuje vám konkrétní cvičení k jejich dosažení, včetně video instrukcí.4. Jóga s Adriene je dobrý zdroj na YouTube, který obsahuje výukové programy jógy pro začátečníky a dokonce i cílené praktiky, které se mohou zaměřit na konkrétní cíle.

    Dělejte si protahovací přestávky

    Jedním z nejlepších tipů pro práci na dálku, které můžete použít, jsou přestávky na protažení. Protože jedním z problémů, kterým v životě čelíme, je sedavý způsob života strávený u stolu, je strečink skvělý způsob, jak tělo znovu rozhýbat a dostat úleva od bolesti způsobené problémy s krkem. Strečink je skvělý způsob, jak také prolomit monotónnost vašich každodenních aktivit.

    Buďte si vědomi toho, zda si uděláte čas na pohyb

    Pro ty, kteří pracují z domova, jsou práce na dálku a zdraví složité problémy, protože nejsme zvyklí se s nimi vypořádat. Práce z domova je prospěšná v mnoha ohledech, ale ukázalo se, že pro mnoho nezávislých pracovníků je obtížné udržet se ve formě. Takže vám doporučujeme řídit se radami z tohoto článku a být aktivní. Najděte vybavení do posilovny na prodej, přidejte pohyb do své rutiny a dopřejte svému tělu správnou péči. Díky tomu se vaše kondice zlepší během okamžiku.

READ ALSO:  6 kroků k vytvoření portfolia návrhářů na volné noze

About admin

Check Also

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

10 tipů na hackování života, které musí znát každý nezávislý pracovník

Ať už jste zkušený freelancer, který se ve hře pohybuje roky nebo teprve začínáte, vždy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *